Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Panu Jezusowi, Maryi i Świętemu Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, znajdźmy czas na rozmowy w gronie rodzinnym, poświęćmy czas dzieciom. Wnośmy Boży pokój do naszych rodzin.
  2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę Świętą o g. 17.00, a po niej na nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Panu Bogu za miniony rok oraz upraszać łaski na dni nowego roku.
  3. We wtorek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte o g. 8.30; 10.30; 12.00; 17.00. Rozpocznijmy nowy rok upraszając orędownictwa Bożej Rodzicielki i naszej Matki. Tego dnia modlimy się o pokój na świecie.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o g. 17.00. Spowiedź od g. 16.30.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjnie poświęcimy kredę, kadzidło i wodę. O g. 10.30 na Mszy Świętej będziemy gościli w naszej parafii Wspólnotę osób niepełnosprawnych i wolontariuszy CARITAS naszej diecezji. Po Sumie dzieci z ZSP przedstawią jasełka Bożonarodzeniowe.
  6. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii – program w oddzielnej podstronie.
  7. Wszystkim naszym parafianom, miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na rozpoczynający się tydzień.