II Niedziela Zwykła

  1. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan – prośmy Dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
  2. W Panami trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji Ojca Świętego i młodych z całego świata.
  3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, natomiast we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia. Pamiętamy o nich i modlimy się za naszych kochanych dziadków. tych żyjących i tych, którzy powrócili już do domu Ojca. Tam wiele przecież im zawdzięczamy.
  4. W tym tygodniu planujemy zakończyć Wizytę Duszpasterską. Wszystkim, którzy nie mogli przyjąć kolędy, a pragną zaprosić księdza do swoich domów, prosimy o kontakt z którymś z księży, na kolędę uzupełniającą.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej w oddzielnej podstronie.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego „Idziemy”, a w nim m.in. Rozdział Kościoła od Państwa istnieje – zamachy na wolność Kościoła dokonywane były w historii przez tych, którzy chcieli stać się panami ludzkich sumień; Jak zatrzymać zło? – to ważne, że w obliczu dramatu śmierci wielu potrafi przejść ponad partyjnymi sporami. Wielu, chociaż nie wszyscy; porada prawna: ochrona kobiet w ciąży.
  7. Drogim parafianom i miłym gościom życzymy dobrego i radosnego tygodnia oraz życzliwości i otwartości na czas odwiedzin duszpasterskich. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże <><