IV Niedziela Zwykła

  1. Pan Bóg na drodze naszego życia stawia ludzi, którzy głoszą nam Słowo Boże, ale również i my sami jesteśmy powołani do głoszenia Słowa. Do podjęcia tej posługi nie wystarczy jednak człowiekowi jego własnych sił, dlatego św. Paweł nawołuje nas, abyśmy starali się o większe dary. Pamiętajmy też o tych, którzy głosili nam Słowo Boże, o naszych księżach, katechetach i najbliższych.
  2. Dziś po sumie katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
  3. Przygotowujemy się do przezywania odpustu ku czci św. Walentego – 14 lutego. Suma odpustowa o godz. 12.00, przewodniczył jej będzie i skieruje do nas Słowo Boże, ks. prof. Piotr Dykowski – wykładowca WSD we Włocławku.
  4. W tym tygodniu będziemy przezywać I Czwartek Miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po Wieczornej Mszy Świętej do godz. 21.00.
  5. W niedzielę 17 lutego rozpoczynamy w naszej parafii Kurs Przedmałżeński, przeznaczony tylko dla osób z naszej parafii, bądź nupturientów, którzy zawierają Sakrament Małżeństwa w naszej parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego „Idziemy”.
  7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary jako kolekta gospodarcza.
  8. Drogim parafianom i miłym gościom życzymy dobrego i radosnego tygodnia. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże <><