VII Niedziela Zwykła

  1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota Miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w piątek (podczas Mszy porannych) po południu od godz. 16.30. Podczas Mszy Świętej i Nabożeństwa będziemy przepraszali za grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.
  4. W przyszła niedzielę katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego „Idziemy”. w nim wywiad z ks. bp. Hoserem „trzeba budzić sumienia”, kolejny artykuł to „przyjaciół poznaje się w biedzie”, są również dwa artykuły związane z naszą parafią.
  6. Drogim parafianom i miłym gościom życzymy dobrego i radosnego tygodnia. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże <><