II Niedziela Adwentu

1. Mimo przypadającej dziś drugiej niedzieli adwentu zgodnie z dekretem watykańskiej kongregacji kultu Bożego w kościele w Polsce obchodzimy uroczystość niepokalanego poczęcia najświętszej Maryi Panny która przypada 8 grudnia.
  2. Pamiętajmy o codziennie sprawowanej w naszym kościele Mszy świętej Roratniej o 17:00, zachęcamy do tej formy modlitwy za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny.
  3. 19 grudnia w naszej parafii będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Tego dnia udamy się do chorych w ich domach zapisy w zakrystii podajemy imię nazwisko oraz adres zamieszkania.
  4. Polecamy prasę katolicką, tygodnik „Idziemy” wraz z naszym diecezjalnym dodatkiem „Ładem Bożym”, znajdziemy tam informacje o naszym festiwalu piosenki RYBA.
  5. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy radosnej i przeżytej w gronie rodzinnym niedzieli oraz  błogosławionego całego tygodnia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.