I Niedziela Wielkiego Postu

  1. W piątek w naszym kościele o 17:00 odprawiamy drogę krzyżową. Natomiast w niedzielę o 17:00 śpiewamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian, dzieci, młodzież, dorosłych pamiętajmy również o osobistych postanowieniach wielkopostnych.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada święto państwowe Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ten sposób przywołujemy zasługi wielu oddanych Polaków skupionych w organizacjach i grupach niepodległościowych walczących po II wojnie światowej o suwerenności i niepodległości Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek po mszy świętej wieczornej do 21:00. W piątek spowiedź pół godziny przed mszą świętą.
  4. Dziś po Mszy św. o 12:00 katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na cele gospodarcze naszej Parafii.
  6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  na czas rozpoczynającego się Wielkiego Postu życzymy odwagi i determinacji w kroczeniu drogą do świętości. Serdeczne życzenia i pamięć w modlitwie wyrażamy wobec wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.