Niedziela Świętej Rodziny

  1. Zbliża się koniec roku kalendarzowego podobnie jak wszystkie ostatnie lata był przemienny wydarzenia w kościele powszechnym i naszej lokalnej wspólnocie w naszej ojczyźnie i w naszych rodzinach warto pochylić się nad radościami sukcesami ale również najtrudniejszymi momentami i doświadczeniami tego czasu.
  2. We wtorek podczas specjalnego nabożeństwa dziękczynną przebłagalna w naszym kościele które będziemy sprawować o 17:00 podziękujemy Panu Bogu dobremu ojcu za miniony czas i za otrzymane dobro przeprosiny za popełnione grzechy będziemy również prosić o błogosławieństwo nad nami i naszymi rodzinami naszą ojczyzną za publiczne odśpiewanie hymnu Ciebie Boga wysławiamy Podczas tego nabożeństwa można uzyskać odpust zupełny.
  3. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca spowiedź w piątek od godziny 16:45.
  4. Na czas kolędy zawieszone Są wieczorne msze święte.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej w oddzielnej zakładce.