Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  1. Pragniemy zachęcić do wspólnego śpiewania kolęd to piękny zwyczaj polskie kolędy zawierają bogate treści to logiczne czerpią z Narodowej tradycji i historii niech polskie katolickie domy w tym czasie rozbrzmiewają kolędą płynącą przede wszystkim z naszych serc.
  2. Oktawa Narodzenia Pańskiego jest bardzo bogata w liturgiczne wspomnienia w piątek wspomnienie Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty w sobotę Świętych młodzianków Męczenników.
  3. W sobotę w naszej parafii Rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi nie to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzonych rodzin oraz wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Plan kolędy w oddzielnej zakładce.