II Niedziela Wielkiego Postu

  1. W Kościele Powszechnym przeżywamy dzień modlitw i solidarności z Misjonarzami. Obejmijmy ich naszą osobistą modlitwą. Przy wyjściu z kościoła ofiary zbierane przeznaczone są na cele misyjne.
  2. Wielki Post jest czasem pokuty i modlitwy. Niech go nie zakłóca huczne spotkania czy imprezy rozrywkowe.
  3. W piątek przypada 7 rocznica wyboru papieża Franciszka na stolicę Piotrową. Powierzmy Bożej Opatrzności oraz opiece Matki Bożej, aby bezpiecznie w w wierności Ewangelii prowadził Kościół przez burzliwe współczesne czasy.
  4. Polecamy Prasę Katolicką tygodnik Idziemy.
  5. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  na czas Wielkiego Postu życzymy odwagi i determinacji w kroczeniu drogą do świętości. Serdeczne życzenia i pamięć w modlitwie wyrażamy wobec wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.