V Niedziela Zwykła

1. Chrystus przypomina nam dziś o powołaniu człowieka. Chrześcijanin poznaje Jezusa i kroczy za nim jak niegdyś Apostołowie. Czy słucham Jezusa i potrafię za nim kroczyć?
  2. W najbliższy czwartek w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Walentego. Msze Św. w tym dniu o godz. 7.00; 8.30; 12.00 (suma); 17.00. Sumie przewodniczył będzie i wygłosi do nas Słowo Boże ks. prof. Piotr Dykowski.
  3. Przypominamy, że 17 lutego rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński.
  4. Spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się 24 lutego po sumie. Obecność obowiązkowa.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego „Idziemy”.
  6. Drogim parafianom i miłym gościom życzymy dobrego i radosnego tygodnia. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże <><